Ośrodek szkoleniowy LEKTOR oferuje szeroki zakres kursów nauki jazdy pojazdami różnych kategorii. Zapraszamy m.in. na kurs na prawo jazdy kategorii D, który przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

 

Nasze Centrum szkoleniowe znane jest w środowisku z wysokiej jakości kursów przeznaczonych dla kierowców i dla kandydatów na kierowców. Dysponujemy bogatym zapleczem teoretycznym i praktycznym. Nasi wysoko wykwalifikowani instruktorzy w sposób szybki i skuteczny przekazują informacje związane z teoretyczną częścią kursów na prawo jazdy. Dysponujemy również wysokiej jakości sprzętem – będące w naszej dyspozycji pojazdy mechaniczne (samochody osobowe, ciężarowe, autobusy oraz motory) pozwalają na komfortową i efektywną naukę kierowania różnymi środkami lokomocji. Dzięki temu prowadzone przez nas kursy nauki jazdy gwarantują pozyskanie wymaganej wiedzy i umiejętności, a przez to wysoką zdawalność egzaminów.

 

Prawo jazdy kategorii D daje kierowcom uprawnienia do kierowania pojazdami takimi, jak:

  • autobus;
  • ciągnik rolniczy;
  • pojazdy wolnobieżne;
  • zespół pojazdów w skład, którego wchodzi jeden z powyższych pojazdów oraz przyczepa lekka.

 

Kurs na prawo jazdy kategorii D oznacza również dla kierowcy możliwość prowadzenia pojazdów ujętych w kategorii AM (motorowery oraz czterokołowce lekkie).

 

Osoba, która pragnie uczestniczyć w nauce jazdy na kategorię D musi spełniać następujące warunki:

  • dostarczyć ważne zaświadczenie lekarskie o zdolności prowadzenia w/w pojazdów,
  • posiadać prawo jazdy kategoria B,
  • mieć ukończone 23 lata i 9 miesięcy.

 

W naszej ofercie znajdują się również kursy na prawo jazdy na motory i inne. Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem prawa jazdy kategorii D zachęcamy do kontaktu – tel.22 786 75 02

 

Zapytaj o wybrany kurs!