00009Ośrodek szkoleniowy LEKTOR posiada bogaty program szkoleniowy. Oferta kierowana jest do osób pełnoletnich i młodzieży. Nasz ośrodek daje kierowcom oraz kandydatom na kierowców możliwość uzyskania prawa jazdy uprawniającego do prowadzenia samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli oraz maszyn rolniczych i autobusów.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na kurs prawa jazdy kategorii CE. Nasza profesjonalnie przygotowana kadra umiejętnie przeprowadzi wszystkich kursantów przez teorię i praktykę jazdy samochodami ciężarowymi z przyczepą. Posiadamy bogato wyposażone zaplecze teoretyczne, dzięki któremu zapoznają się Państwo z podstawami zagadnieniami związanymi z prowadzeniem samochodów ciężarowy z przyczepą. Natomiast wysokiej jakości ciężarówki, którymi mogą dysponować nasi kursanci w trakcie trwania części praktycznej kursu, pozwalają w sposób szybki i przystępny nauczyć się prowadzenia pojazdów określonych w kategorii C+E.

 

Kategoria C+E równoznaczna jest z otrzymaniem prawa do kierowania:

  • samochodami o łącznej masie całkowitej przekraczającej 3,5t bez przyczepy oraz z przyczepą,
  • ciągnikiem rolniczym wraz z przyczepą lub bez,
  • pojazdem wolnobieżnym.

 

Kandydat na kurs prawa jazdy kategorii CE powinien okazać ważne orzeczenie lekarskie o braku jakichkolwiek przeciwwskazań zdrowotnych oraz psychologicznych do prowadzenia wskazanych pojazdów. Ponadto od kandydata wymagane są:

  • prawo jazdy kategoria B,
  • prawo jazdy kategoria C,
  • profil kandydata na kierowcę.

 

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszych usług związanych z kursami nauki jazdy na różnorodne typy pojazdów. Szczególnie polecamy naukę jazdy kategorii B i C.

Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem prawa jazdy na pojazdy różnej kategorii zachęcamy do kontaktu – tel. 22 786 75 02

 

Zapytaj o wybrany kurs!