00011Centrum Szkoleniowe LEKTOR to ośrodek, w którym pod okiem doświadczonych instruktorów szkolą się przyszli kierowcy. Zapewniamy doskonale przygotowane zaplecze teoretyczno-praktyczne oraz łatwość przekazywania wiedzy i umiejętności.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kurs prawo jazdy kategorii BE. Jest to szkolenie, które uprawnia do kierowania:

  • pojazdami zaliczanymi do kategorii B;
  • zespołem pojazdów składającym się z pojazdu określonego w kategorii B (o masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 tony) i przyczepy, której rzeczywista masa całkowita nie może przekroczyć 3,5t;
  • ciągnikiem rolniczym wyposażonym w przyczepę lub kilka przyczep;
  • pojazdem wolnobieżnym z przyczepą lub kilkoma przyczepami.

 

00010Nasz ośrodek szkoleniowy przykłada wielką wagę do wysokiej jakości prowadzonych szkoleń. Szczególną uwagę przykładamy do części praktycznej prowadzonych kursów na prawo jazdy kategorii BE, dzięki czemu wszyscy kierowcy uzyskujący takie uprawnienia z powodzeniem mogą prowadzić zespoły pojazdów składające się z samochodu osobowego i przyczepy, czy ciągnika rolniczego. Nasz profesjonalny sztab instruktorów w sposób szybki i przystępny przekażę zarówno w wiedzę teoretyczną, jak i pomoże zdobyć właściwe umiejętności praktyczne. O wysokiej jakości prowadzonych przez nas kursów niewątpliwie świadczy fakt wysokiej zdawalności egzaminów naszych kursantów.

 

 

 

 

Kandydat na kurs prawa jazdy samochodem z przyczepką powinien spełnić następujące warunki:

  • posiadać prawo jazdy kategoria B,
  • przedstawić orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami,
  • powinien również posiadać profil kandydata na kierowcę.

 

W naszym ośrodku prowadzone są również zajęcia umożliwiając zdobycie m.in. uprawnień na kierowanie autobusami.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu – tel. 22 786 75 02

 

Zapytaj o wybrany kurs!