W ramach Centrum szkoleniowego LEKTOR prowadzimy zajęcia dla kandydatów na kierowców we wszystkich kategoriach. Zapraszamy także wszystkich zainteresowanych na kurs prawa jazdy kategorii B1. Umożliwia on zdobycie prawa jazdy na samochody osobowe o masie do 550 kg.

 

Nasz ośrodek szkoleniowy dysponuje szerokim zapleczem dydaktyczno-teoretycznym. Wszystkim kursantom zapewniamy profesjonalną opiekę doskonale przygotowanych instruktorów, którzy sprawnie i szybko przekażą niezbędną wiedzę konieczną do zdania egzaminu na prawo jazdy kategorii B1.

 

Dla Państwa prowadzimy wysokiej jakości kursy teoretyczne, w ramach których uczestnicy nauki jazdy na samochody osobowe o masie do 550 kg uczestniczą w kursie pierwszej pomocy ofiarom wypadków, poznają zasady ruchu drogowego oraz uzyskują podstawowe informacje na temat budowy pojazdów. W ramach części praktycznej oferujemy możliwość skorzystania z wysokiej jakości pojazdów, dzięki którym sprawnie i szybko każdy kursant nauczy się prowadzić samochody osobowe kategorii B1.

Zaletą uczestniczenia w naszych kursach jest fakt, że gwarantują one wysoką zdawalność.

 

Prawo jazdy kategorii B1 uprawnia do poruszania się następującymi pojazdami:

  • samochód osobowy, którego masa nie przekracza 550kg (jeśli przewożone są towary) oraz 400kg (w przypadku przewozu osób),
  • motorowery,
  • czterokołowce lekkie.

 

Prawo jazdy na samochody osobowe o masie nieprzekraczającej 550 kg to doskonały sposób na wprowadzenie młodego kandydata do świata kierowców. W ten sposób nauczy się on szybko i sprawnie prowadzić najmniejsze pojazdy, dzięki czemu otrzyma odpowiednią podstawę do dalszego szkolenia umiejętności kierowania innymi, większymi samochodami.

 

Prezentowane prawo jazdy to NIE OBEJMUJE: motocykli, samochodów ciężarowych oraz autobusów.

 

W naszej ofercie znajdują się również inne kursy prawa jazdy, w tym nauka jazdy autobusami. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu – tel.22 786 75 02

 

Zapytaj o wybrany kurs!