Centrum szkoleniowe LEKTOR zajmuje się kształceniem kierowców. W naszej ofercie znajduje się bogaty pakiet kursów prawa jazdy różnych kategorii. Dzięki wykwalifikowanym instruktorom i dobremu zapleczu zapewniamy skuteczną naukę.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kurs prawa jazdy kategorii B. To obecnie najpopularniejszy kurs wśród naszych Klientów. Prawo jazdy na samochody osobowe to także jedno z najczęściej wymaganych przez pracodawców uprawnień.

 

Nasz ośrodek szkoleniowy zapewnia doskonałą kadrę instruktorów, która w sposób szybki i przystępny przekażę niezbędną wiedzę potrzebną do kierowanie samochodami osobowymi. W ramach podstawowego kursu teoretycznego wszyscy kursanci przechodzą przez kurs pierwszej pomocy osobom wypadków. W trakcie 30 godzin kursu uczestnicy poznają także zasady ruchu drogowego czy ogólnej budowy pojazdów. Kolejne 30 godzin stanowi efektywnie prowadzony kurs praktycznej nauki jazdy, w trakcie której wszyscy kursanci będę ćwiczyć zarówno manewry, jak i umiejętności na drogach publicznych. Profesjonalnie prowadzone zajęcia sprawiają, że uczestnicy naszych kursów nauki jazdy na kategorię B sprawnie przechodzą przez egzaminy państwowe uzyskując tym samym stosowne uprawnienia.

 

 

Dzięki uzyskaniu prawa jazdy kategorii B, każdy z naszych kursantów posiada uprawnienia do kierowania pojazdami takimi jak:

  • samochody osobowe o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t,
  • samochody osobowe o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t z przyczepą inną niż lekka (przy czym łączna dopuszczalna masa obu pojazdów nie może przekroczyć 3,5 t,
  • mikrobusy (9-osobowe),
  • ciągniki rolnicze,
  • pojazdy wolnobieżne.

 

Ponadto kurs przygotowuje kandydata do kierowania pojazdami kategorii AM, w tym: motorowerami oraz czterokołowcami lekkimi.

 

Ponadto zapraszamy również na kursy prawa jazdy kategoria A (motocykle, motorowery) a także na szkolenia dla kierowców autobusów.

 

Zachęcamy do kontaktu – tel.22 786 75 02

Zapytaj o wybrany kurs!