Centrum szkoleniowe LEKTOR posiada bogatą ofertę kursów skierowanych do kandydatów na kierowców różnych kategorii. Kształceni przez nas kierowcy cechują się bardzo dobrym przygotowaniem praktycznym i teoretycznym. Nasze wyśmienicie przygotowane zaplecze dydaktyczne oraz wyposażenie w wysokiej jakości sprzęt umożliwiający komfortową i skuteczną naukę sprawiają, że jesteśmy ośrodkiem, który doskonale przygotowuje kandydatów na kierowców do zdawania egzaminów na prawo jazdy – także w kategoriach związanych z motocyklami.

 

W ramach kursów szkoleniowych realizujemy kursy na prawo jazdy kategoria A2. Pozytywne zdanie egzaminu pozwala prowadzić:

  • motocykle o mocy silnika nieprzekraczającej 35kW i stosunku mocy do masy własnej nie większej niż 02kW/kg (są to w większości popularne „500-tki”),
  • motocykle trójkołowe o mocy niewiększej niż 15kW,
  • pojazdy uprawnione do prowadzenia na podstawie prawa jazdy kategorii AM,
  • zespoły pojazdów składające się z pojazdów określonych w kategorii A2 i przyczepy.

 

Nauka jazdy kategoria A2 kierowana jest do osób pełnoletnich, które ukończyły 18 rok życia. Na podstawie zgody rodziców w kursie może wziąć także udział osoba, która w ciągu 3 miesięcy ukończy 18 rok życia.

 

Kurs prawo jazdy na motorowery i motory o niskiej mocy prowadzimy w taki sposób, aby każdy z naszych kursantów mógł skutecznie zdać egzamin na prawo jazdy kategorii A2. Dzięki doskonale przygotowanej kadrze oraz dbałości o zaplecze techniczne i dydaktyczne zapewniamy wysoką jakość szkoleń gwarantujących wysoki stopień zdawalności egzaminów. Dbamy przede wszystkim o właściwe przygotowanie naszych kursantów. W ramach zajęć teoretycznych realizujemy również kurs pierwszej pomocy ofiarom wypadków.

 

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo także kurs na prawo jazdy kategorii B oraz kursy na kierowanie samochodami ciężarowymi.

 

Zapraszamy do kontaktu – tel 22 786 75 02

 

Zapytaj o wybrany kurs!