LEKTOR to ośrodek z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia szerokiej gamy szkoleń. Staramy się budować swoją ofertę tak, aby mógł z niej skorzystać każdy, kto chce podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności związane z prowadzeniem pojazdów mechanicznych. Zapraszamy więc wszystkich chętnych na kurs na prawo jazdy – kategoria A1.

 

Nauka jazdy kategoria A1 przygotowuje do egzaminu uprawniającego do kierowania motocyklem o pojemności silnika nieprzekraczającej 125 cm3 oraz mocy silnika nieprzekraczającej 11 kW (15 KM) oraz stosunku mocy do masy własnej nie większym niż 0,1 kW/kg. Kurs jest też przeznaczony dla osób, które chcą uzyskać uprawnienia do prowadzenia pojazdów wskazanych w kategorii AM czyli motorowery oraz czterokołowce lekkie.

 

Nasze centrum szkoleniowe dysponuje doskonale przygotowanymi szkoleniowcami, którzy w sposób łatwy i przystępny dla każdego przekazują niezbędna wiedzę. Dzięki temu każdy z naszych kursantów może pozyskać wartościową wiedzę niezbędną do zdania egzaminu na prawo jazdy kategoria A1. Oprócz świetnie przygotowanego zaplecza dydaktycznego dysponujemy również wysokiej jakości sprzętem przewidzianym do praktycznej nauki jazdy pojazdami określonymi w kategorii A1, co sprawia, że nasi kursanci nie mają trudności w zdawaniu egzaminu praktycznego na prawo jazdy kategoria A1.

 

W efekcie prowadzeni przez nas uczestnicy kursu na naukę jazdy kategorii A1 w szybki i przystępny sposób pozyskują niezbędne wiedzę i umiejętności potrzebne do prowadzenia motocykli o pojemności silnika nieprzekraczającej 125 cm3.

 

Wszystkim uczestnikom prowadzonych przez nas kursów gwarantujemy wysoką zdawalność egzaminów!

 

Prowadzimy także naukę jazdy innych kategorii, w tym kursy prawa jazdy na samochody ciężarowe.

 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu – tel 22 786 75 02

 

Zapytaj o wybrany kurs!