Zapraszamy na kurs na prawo jazdy kategorii A, która uprawnia do kierowania wszystkimi rodzajami motocykli bez żadnych ograniczeń. Jest to najwyższa kategoria motocyklowa.

Dzięki niej będą Państwo mogli bez ograniczeń poruszać się każdym rodzajem motocykli po drogach publicznych. Co więcej, uzyskanie prawo jazdy kategorii A umożliwia prowadzenie i nie tylko motocykli, ale także motorowerów, czterokołowców lekkich, motocykli trójkołowych oraz motocykli wyposażonych w przyczepkę.

 

Nasza firma gwarantuje profesjonalne przygotowanie swoich kursantów. Dbamy o to, aby sprawnie przeszli Państwo nie tylko przez naukę jazdy na motorze, ale również z pozytywnym wynikiem zdali Państwo zarówno egzamin z teorii, jak i umiejętności praktycznych.

 

Przykładamy dużą uwagę do tego, aby kursanci uzyskali jak najlepsze umiejętności w zakresie prowadzenia motocykli. Dbamy o to, aby każdy nasz klient korzystał z wysokiej jakości sprzętu przygotowującego do samodzielnej jazdy po drogach publicznych.

 

Warto pamiętać, że przystępując do kursu na prawo jazdy kategorii A należy posiadać profil kandydata na kierowcę. Wydaje go wydział komunikacji właściwy dla adresu zameldowania osoby zainteresowanej. Wymagane jest również orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych i psychicznych do kierowania pojazdem.

 

 

Jesteśmy profesjonalnym ośrodkiem szkoleniowym, którego gmach opuszczają w pełni przygotowani kierowcy pojazdów. W ramach zajęć teoretycznych realizujemy również zagadnienia z zakresu pierwszej pomocy ofiarom wypadków. Dysponujemy bogatą bazą materiałów. Wszystkie zajęcia w ramach kursu na prawo jazdy na motocykle (kategoria A) prowadzi doskonale przygotowana kadra.

 

Egzamin uprawniający do otrzymania uprawnienia odbywa się na motocyklu dobrej klasy ważącym ponad 200kg o mocy min. 54KM.

 

Prowadzimy również kursy prawa jazdy innych kategorii, w tym na samochody osobowe i ciężarówki.

 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu – tel 22 786 75 02

 

Zapytaj o wybrany kurs!